| edward a întrebat:

Buna ma numesc Mihaela si am si eu o problema daca ma poate ajuta cineva cu un sfat ce as putea sa fac sau poate este cineva care este in aceiasi situatie de cateva zile am o durere in partea dreapta jos aproape de incheietura piciorului, ma doare si spatele de la sold in jos se lasa durerea pe piciorul drept cateodata am senzatia de usoara amorteala pe…partea dreapta.tin sa precizez ca am f operata de apendicita acum un an ce poate fi? multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| teodora200004 a răspuns:

Pai nu stiu ce poate fi... thinking Si eu am fost operata de apendicita acum 2 luni si tot ma mai doare la incheietura piciorului drept si imi amorteste cand fac efort happy Poate e de la asta happy Daca durerea persista eu zic sa mergi la medic, noi nu te putem ajuta si nu-ti putem da un diagnostic pentru ca noi nu suntem doctori happy Cel mai bine e sa te duci la medicwinking