| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o problema..Cam acum 5 luni am facut sex proteja.Problema este ca dupa 2 zile mi s-a rupt pielea gen de pe penis, se vedea gen ca o rana rosie care ma ustura mama mama. M-am dat cu nidoflor dupa care am scapat dar am ramas cu niste bubite rosii care ma ustura... Acum de 1 saptamana cand penisul este in erectie se vede pe la capul penisului alb ca pudra..Este candidoza?

Ps : Cat la suta este probabilitatea sa te infectezi daca ai pe testicule rana deschisa. Nu ma refer la faptul ca sangereaza dar este rosie deci cred ca primul strat s-a refacut si te atingi cu testiculele de buzele intime mai bine zis de lichidul vaginal. (Infectie HIV).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| PruteanNicoleta a răspuns:

Doamne! cauta pe net.