| CobraGuy a întrebat:

De cam 2 saptamani am aceasta problema si nu stiu de la ce e, am sa ma duc luni la medic insa poate ma puteti ajuta.

Dupa ce fac antrenament sau efort sau ma incalzesc tare incep sa-mi apara niste bubite mici albe pe diferite parti ale corpului (spate, brate si piept) care ma mananca ingrozitor. Aceasta mancarime se opreste dupa ce nu mai fac efort.
Nu inteleg de ce am aceasta situatie, adica inainte faceam antrenament si nu aveam nimic si dintr-o data apar astea.
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Alterarea sistemului. O sa iti faca analize sa vada ce ai, eu nu pot sa vad x ray pentru a putea depista virusul sau cauza

| Pavlov_Manu_1990 a răspuns:

Ori poate corpul tau a început să reacționeze la efort într-un mod negativ dar mai bun mergi la doctorul se familie ai vezi ce e