| love4everyone a întrebat:

Am si eu o problema,in urma cu ceva timp am avut o relatie bazata pe sex,timp de doua luni si jumatate am facut o zi de zi, pana in situatia in care am ajuns sa nu mi se mai scoale la al doilea numar.La primul contact sexual cu orice fata totul este normal,penisul este foarte tare,la al doilea numar nu mai este la fel devine fleasca se inmoaie.Am considerat ca trebuie sa iau o pauza,dupa aceasta pauza indelungata nu s a schimbat nimic sad
Credeti k este o problema medicala, ar trebui sa consult un medic?
Este cineva care ma poate ajuta cu un sfat, a mai patit cineva asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| essther19 a răspuns:

Mai fa o pauza...

| love4everyone explică (pentru essther19):

Momentan nu sunt in tara cu persoana iubita si am mai incercat o pauza de 4 luni dar tot fara rezultate sad
asta o spun tinand cont ca in ultimele doua seri am avut contact sexual dupa 4 luni si am avut aceleasi probleme
mersi de raspuns
esti o draguta

| essther19 a răspuns (pentru love4everyone):

Atunci,ar trebui sa consulti un doctor, nu degeaba se zice ca sexul dauneaza laughing