| Kamelly0n a întrebat:

Salut, am si eu o problema! Nu stiu cum sa o incep... Nu ma doare capul, ma simt bine, insa nu sunt eu, nu stiu de ce fac diferite lucruri, spal vesela, stau cu prietenii, merg fac tot ceea ce face si un om normal, insa creierul meu parca ar fi amortit parca ar fi indisponibil, nu realizeaza el, adica fac lucruri si la un anumit dat ma opresc si cine sunt eu, uit. poate fi asta tumoare la creer? poate fi de la calculator si mobil? am nevoie de raspunsuri ((

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Calculatorul si mobilul nu are treaba cu pierderea memoriei, doar daca stii ca te-ai lovit de ceva tare cu capul atunci ar fi bine sa mergi la medic, poate e o fisura craniana sau un cheag de sange cine stie.

| Kazimir a răspuns:

Lasă-te de droguri.

| oannabomboana a răspuns:

Cel mai bine discuti cu mama ta aceste lucruri. Daca ti se pare ca nu te intelege atunci fa-ti tu o programare la doctor si mergi singurica. Problemele la cap, creier necesita o ingrijire mai speciala, de aceea te sfatuiesc sa mergi la doctor si sa numai asculti tot ce-ti intra pe urechi. Pupici, imi pare rau ca nu ti-am dat tocmai raspunsul pe care il asteptai, dar acesta este de 1000 de ori mai bun :*

| Kamelly0n explică:

Am avut o lovitura la cap foarte mare cind eram mai mica, de atunci am inceput sa am tensiuni intercraniana, poate fi asta un argument?

| mgtow a răspuns (pentru Kamelly0n):

Din pacate da, mergi la medic in cel mai scurt timp ca sa poti evita o problema mai grava in viitor.

| Kamelly0n explică:

Nu folosesc droguri