| YungChrist a întrebat:

Salut, am si eu o problema. Simt ca am ochii uscati. Ce pot face? Cred ca stiu cauza, faptul ca stau foarte mult in fata monitorului dar cum pot trata asta? Inainte n-am avut astfel de problema.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Eu folosesc un spray de la optrex pentru ochi uscati si obositi, ma calmeaza destul de bine dar totusi nu stau mai mult de 5 ore in fata pc-ului, inainte stateam 8-10.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat