| AlexandruExTreMe a întrebat:

Salut.Am si eu o problema.Sunt băiat și am Candidoza genitala.Cum as putea scăpa de ea? Am încercat biazol, flucodin si diferita creme la care nu le stiu numele si tot nimic.Ma puteți ajuta? Dau funda instant.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mergi la farmcia veterinară și ceri o cremă care se folosește la ugerul vacilor când este crăpat, să nu spui pentru ce îți trebuie.
Încearcă asta. Nu promit nimic, dar știu pe unii care au rezolvat așa. (Poate am fost chiar eu unul din ei, dar nu vreau să mă creadă unii bou. Taur, mai treacă meargă...)