| AndR3yy1 a întrebat:

Salut! Am următoarea problema. Acum vreo 4 ani mi-am scos nervul unui dinte din fata. Problema este ca s-a înnegrit. Ce pot face? Imi pot pune coroana daca am doar 15 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un medic stomatolog ti-ar putea explica mai bine.

| SasaSasa2000 a răspuns:

4 ani? Multi înainte!
Până la 15 ani, mai ai de păpat, prietene...
Nu mai fă-i nimic, lasă-l așa, ați stă bine și așa.

| darrio2007 a răspuns (pentru SasaSasa2000):

Reciteste intrebarea.