| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am varsta de 13 ani si sfarcurile mele s-au umflat si s-au marit, am inaltime de 1. 60cm si 62kg, imi este teama.Sunt baiat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Scrie ce medicamente ai luat în ultima vreme. Te dor sfârcurile și au un punct alb la capăt?

| Unbaiatnecunoscut a răspuns (pentru RobertMoon):

Ma dor cand le ating dar nu e nimic alb la capat, nu am luat niciun medicament

| Unbaiatnecunoscut a răspuns (pentru RobertMoon):

Nu am luat medicamente, nu am nimic alb la capat dar ma dor cand le ating