| ACER20012001 a întrebat:

Am varsta de 15 ani si fumez de ceva timp dar in ultima vreme imi e tot mai mult ameteala dupa ce fumez si am o tuse ingrozitoare ma mai doare burta si pieptul si imi este putin cam frica sa nu am ceva.
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Păi ceva ai si se numeste dependenta de nicotina. La vârsta ta, se mai zice Si inconstienta. De acum încolo vei avea parte de multe boli ca fumător.