| AnonimFaraPereche a întrebat:

De ce mă ia amețeala cand fumez? Asa m-i se intampla de la o vreme.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Incearca si organismul ala sa iti zici ca nu ii place sa fie otravit

| Nemessys a răspuns:

O intrebare mai buna decat aia ar fi : de ce fumezi? happy

| AnonimFaraPereche explică (pentru Nemessys):

De stres.

| Nemessys a răspuns (pentru AnonimFaraPereche):

Existe si alte metode, care nu-ti afecteaza sanatatea, sa te relaxezi.
Tu fumand, te calmezi tu, dar ma tarziu e alta treaba. Asa daca te duci la un psiholog de exemplu, scapi de tot de acel stres. Cu tigara scapi doar cateva ore. Dupa iar o sa fie la fel. happy + ca asta iti mai afecteaza plamanii si peste cativa zeci de ani, o sa mai observi diferente. Stiu ca poate cand te uiti la unu care fumeaza de 30 de ani, nu are nimic. Gresit. nu are nimic la exterior, insa interiorul e vai de capul lui. laughing

| AnonimFaraPereche explică (pentru Nemessys):

Am fost la psihoterapeut si mi-a facut foarte bine, insa nu m -am mai dus din cauza banilor, plateam 100 lei pentru 50-60 minute.

| Nemessys a răspuns (pentru AnonimFaraPereche):

Mai bine asa decat pe tigari. happy
Te abtii o saptamana de la fumat, te mai duci inca o data si gata. Scapi definitiv. happy Asa. dai 10 lei azi, 10 maine, 10 poimaine si se tot aduna pana la 100. Dupa ajung sa cheltuiesti chiar si 15 lei si tot asa. Intr-un an se aduna o suma mare, sa stii. happy Asa ca. de ce sa dai 10000 lei cand poti da 100 si ai scapat? happy

| Superior a răspuns:

Trebe sa treci la doua pachete pe zi.