| FaSTBoy a întrebat:

am vazut acum cateva minute ca la piciorul drept, cand calc pe el mi se umfla o vena de parca as avea o bila acolo... si azi m-am lovit si la picior sad
e normal sau nu?:-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AlexutuDeiu a răspuns:

Nu, nu e normal
Tiai luxat piciorul
Si eu am patit asta
Mergi la spital sa-ti faca film apoi ii arati unui doctor si ti-l pune in ghips
Cu piciorul stai in ghips aproximativ 2 saptamani (atat am stat eu)
Si apoi gata

| bullysoru7 a răspuns:

Mai bine te'ai duce la un medic cat mai curandwinking pana nu se agraveaza