| Sawarekh a întrebat:

Salut, ar trebui sa evit sa ma operez la un doctor care nu are echipa?

Adica, de exemplu, cand am vorbit cu chirurgul despre operatie, mi-a spus unde ma va opera, si a spus ca mai trebuie sa gaseasca un anestezist in cadrul clinicii.

Dar nu era normal ca el, sa aiba deja un anestezist?
Doctorul chirurg este unul foarte bun, dar daca anestezistul nu va fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ioana748 a răspuns:

Ba da, trebuia sa știe cu cine lucrează.
Plus ca nu înțeleg de ce a verbalizat aceasta problema.
Dacă nu găsea anestezist putea sa va anunțe diplomat ca anestezistul are o problema, bla, bla bla.
Nu i ok.
Sorry

| Sawarekh explică (pentru ioana748):

Am inteles, ce imi recomanzi sa fac sad
Sa caut alt doctor sau sa ma adresez lui?

| ioana748 a răspuns (pentru Sawarekh):

Cu părere de rău, alt doctor.
Sa fii bine îți doresc.

4 răspunsuri:
| LaviniuA a răspuns:

Unii mai ajung si la anestezisti slabi, dar nu mai au cum sa o spuna.
Asa ca n-ai cum sti dinainte laughing

| Sawarekh explică (pentru LaviniuA):

Offf, problema la mine este ca o sa fac rahianestezie, adica chiar am nevoie de un doctor anestezist bun...