| derek a întrebat:

As dori sa imi recomandati o clinica chiar si particulara din Bucuresti pentru activitati stomatologice cum ar fi extractie si implant dentar si un doctor bun la care ati fost. Dau funda! Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| highcoconut a răspuns:

Hipocrat 2000 de pe langa intersectia Diham. Eu am fost la dr. Gaitanaru Alina si este un medic stomatolog foarte bun.