| anonim_4396 a întrebat:

Salut! As vrea ceva recomandari pentru a trata fimoza. Cred ca am fimoza dar la un grad foarte scazut, pot decalota penisul in stare erecta de tot fara dureri, dar destul de greu. Multumec anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Părerea mea. În acest caz este bine să lași așa. După operație s-ar putea să nu îți convină că se decalotează ușor și își pierde sensibilitatea.