| elev243 a întrebat:

Nu pot decalota penisul in erectie, poate fi fimoza si daca da pot scapa fara operatie? in stare bleaga pot decalota 80% iar in erecta 50% sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| rocketguy3321 a răspuns:

Cati ani ai?! ar putea fi ceva legat de varsta... in plus, esti virgin? si asta poate avea legatura. Nu prea vreau sa intru in detalii, nu iti cunosc varsta si nu vreau sa zic prostii. In principiu, daca esti virgin, si tanar, e perfect normal! O sa se intample... "magia" la momentul potrivit! big grin

| BGDs a răspuns (pentru rocketguy3321):

Nu mai induce lumea in eroare daca nu stii. Nu are legatura cu faptul ca e virgin sau nu

| rocketguy3321 a răspuns (pentru BGDs):

Imi pare rau, eu asa consideram. Probabil ca am gresit. Regret confuzia creata!

3 răspunsuri:
| BGDs a răspuns:

Da, e fimoza si trebuie operata cat mai curand. E o operatie foarte simpla si are complicatii minime. Du-te cat mai curand la un chirurg