| Nume_Niciun_1994 a întrebat:

Salut happy as vrea daca se poate sa ma ajutati cu niste sfaturi, dar daca aveti chef de caterinca mai bine nu comentatiwinking Simt ca "ata" este o problema la mine, in actul sexual penisul nu se mareste pe "placurile" prietenei mele din cauza atei, si as vrea sa ma duc la un medic sa imi rezolve aceasta problema si sa-mi dea si niste sfaturi pentru imbunatatirea vietii sexuale, dar nu stiu la ce fel de medic. Daca ma puteti ajuta cu un sfat ceva v-as fi recunoscator happy Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preludiul mai lung,pozitii favorabile intromisiei totale,un pahar,doua,de vin rosu,lungeste partida,iar prietena ta trebuia si ea sa stie cate ceva, despre f...i, daca asteapta cu cracii in sus sa o satisfaci si ea sa nu faca nimic, apai atunci, eeee cam proasta.Sexul este ca dansul.perechea ajunge la perfectiune in timp.ca de-alde un futai si gata, sant peste tot.dar a te freca in gaura, zilnic si cu cine cade la lat, nu inseamna dragoste.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te la un urolog, dar este destul de putin probabil ca frenul sa aiba vreo vina.

| mihai69 a răspuns:

Omul mai are şi alte „organe", nu doar un penis, care pot produce plăcere femeii.
Frenul nu are nicio legătură cu erecţia. Asta ţi-o poate confirma orice medic, nu doar un UROLOG.