| anonim_4396 a întrebat:

sunt un baiat care m-am indragostit de o fata si sunt cu ea de o luna si ceva, am inceput sa ne tot certam si vrea sa ne despartim dar imi este foarte greu sau mai bine zis simt ca nu pot sa ma despart de ea chiar daca stiu ca am stat doar 1 luna cu ea simt ca o iubesc prea mult, nu cred ca m-a iubit vreo fata asa de mult, daca aveti experienta si vreti sa-mi dati un sfat sau puteti sa ma ajutati cu ceva va raman recunoscator. Multumesc anticipat tuturor celor care vreti sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| lola0511 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea, spune-i tot ce simti... spune-i ca nu vrei sa o pierzi. Incearca sa lasi de la tine sa nu va mai certati si daca tot asa va continua relatia probabil nu te iubeste si nu merita iubirea ta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intre voi doi, lipseste un dialog calm si sincer, dar si anumite conditii pe care incerci sa le impui fetei.

Ofera-i libertate si intelegere, ofera-i incredere si iubire, esti pe cale s-o pierzi, daca certurile vor continua.

Mergi pe principiul: fii mai inspirat, caci nu esti unicat!