| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa pun o intrebare pentru cineva...
Ce sa fac ca sa nu imi mai cada parul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| StefanyaLove a răspuns:

Fire de par mereu o sa-ti cada. Sa sti ca este normal! In locul acelor fire o sa-ti creasca altele!

5 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Tratamente impotriva caderii parului, la indemana oricui, gasesti aici: http://www.i-medic.ro/......ana-oricui

| aaffffffffffffffjkhjljh a răspuns:

Pentru a nu iti mai cade parul, exista tratamente speciale, cauta pe google: tratamente pentru par, si gasesti. Funda?

| Anonima264 a răspuns:

Multumesc pentru raspunsuri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumpara-ti o basca, sau un batic...

| marinavacaras a răspuns:

Mie tot mi se intimpla sa-mi cada firele de par, eu folosesc hair vital am fost la farmacie si l-am procurat este foarte folositor. Iti dau un sfat -nu-ti prinde parul prea strinsa astfel firele sensibile se rup usor, incearca sa-ti faci coafuri mai libere pentru par