| Andrei_Zings_2000 a întrebat:

Salut, aseară am dormit la un prieten care are pisica. Si m-am trezit cu ciupituri, daca am dormit si la mine ei se pot pune si in pat? Sau au rămas pe mine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MistretulPufos a răspuns:

Care ei, purici? Purecii de pisica sunt mici si negri si sunt cei mai agresivi, probabil ca nu te vor lasa asa usor, daca erau de caine, probabil ca au sarit de pe tine...dar eu cred ca ai de pisica