| ciupiciupi a întrebat:

Neata. E o dimineata cam urata pentru mine dupa ce m-am trezit si am remarcat in oglinda o schimbare la mine. Aseara foarte obosit m-am culcat cu capul pe o perna care avea niste nasturi pe ea, eu neremarcand asta. Problema e ca am dormit cu fata pe unul dintre nasturi iar acum mi-a ramas conturul de la nasture pe fata (un fel de semn putin adanc). Am incercat sa ma dau cu crema de galbenele, alte sfaturi? Exista si sansa sa ma pot "reface" la loc daca nu se poate altfel printr-un peeling facial? Multam.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| madalina2727 a răspuns:

Stai linistit o sa-ti treaca foarte repede.In 2 ore nu o sa mai ai niciun semn.Nu prea ai ce face, poate doar sa masezi putin locul, in rest o sa treaca de la sine.

| carminaburana43 a răspuns:

Lasa ca pina maine trece. Poate si mai repede.Nu trebuie nici o crema.

| rosto a răspuns:

Trece de la sine in maxim o ora, mai Narcis ce esti! straight face

| LifeFail a răspuns:

Pai daca e doar de la nasture, nu cred ca ar fi trebuit sa ramana un semn. Oricum banuiesc ca o sa treaca de la sine.
Ai incredere!

| SeNyS a răspuns:

Vaii tu, ce tragedielaughing. iti trece ala de la sine nu trebuie sa te agiti atat draga!laughing

| RainDrop a răspuns:

Vai de mine, suna la 112!
O sa se faca de la sine, dont worry.

| Fluture a răspuns:

Trece...de la sine, mailaughing
nu te impacienta degeaba.>big grin

| Marius_1325 a răspuns:

Alo pozitia, salvarea, NATO, ONU, NASA, Microsoft, stati pe poziiti sa interceptam semnul de pe fata, gooo acum