| anonim_4396 a întrebat:

Asta noapte am facut febra, m-a durut stomacul si am avut diaree. Problema e ca mi s-a umflat capul. Oare de la febra sau e ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Putin probabil sa ti se umfle capul happy.De obicei dupa somn parem mai "mari". Parintii tai ce zic despre asta? Mergi la un doctor si nu te ingrijora, nu va exploda cu siguranta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu febra si diareea sa nu te ingrijorezi, este "sezonul gripelor", si eu am avut ambele zilele astea, dar cu faza cu umflatul nu stiu.

| Andrei545B a răspuns:

Daca ai avut febra si diaree ai facut o toxi infectie alimentara.
Asta cu capul umflat. eu zic sa te duci la un medic sa vezi.