| Alx_Stelii_1980 a întrebat:

Salut, astazi am observat ca ma doare foarte usor si doar daca ating mai crunt testiculul stang, ce este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| axel112 a răspuns:

Cred ca ai dormit pe el mie mi s-a intamplat l-ai traumatizat lasa-l in pace ca se vindeca

| Alx_Stelii_1980 explică (pentru axel112):

Nuuu dupa ce facusem baie ca ori ce om ma stergeam cand m-am sters m-a durut si m-am panicat si inca sunt.

| axel112 a răspuns (pentru Alx_Stelii_1980):

Nu-ti face griji tot cred ca e traumatizat daca te sperie asa tare du-te la doctor sau ginecolog

| sMoKeandrei a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie.am stat vreo 3 zile si tot m-a durut asa ca am fost la doctor dar nu este nici o problema. daca durerea persista mergi la doctor

| Alx_Stelii_1980 explică (pentru sMoKeandrei):

Poti sa-mi dai id tau!

| sMoKeandrei a răspuns (pentru Alx_Stelii_1980):

Marijuana_smoke12

| sMoKeandrei a răspuns (pentru sMoKeandrei):

Cu m mic