| amazonul11 a întrebat:

Salut, astazi bunicul me a stropit niste cirese cu otrava si am mancat vreo 3, pot pati ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Hapa_Vasy_1988 a răspuns:

Nu o sa patesti nimic fara frica
Funda? happy

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te cureti laughing

| kyliejenner a răspuns:

O sa stai pe wc mult timp

| Daniel2836 a răspuns:

De la 3 cirese stropite sa patesti ceva? Nu. Doar nu au stat imbibate in otrava.

| rapidistii23 a răspuns:

Normal n-ar trebui...dar daca simti ceva ar trebui sa te duci la medic repede.

| Bogdan_Florin_1987 a răspuns:

In cel mai rau caz poti face o toxi infectie, dar pentru siguranta ta eu iti recomand sa bei cam 10 ml de otet si nu vei mai avea cu siguranta nimic. Funda?