| Dav231 a întrebat:

Astazi de la ora 1 am jucat fotbal pana la 7.
Si vreau sa va zic ca mai toata ziua am jucat fotbal in ploaie, acum tusesc destul de des, si cand tusesc ma doare in partea stanga, in fata, unde este plamanul, deci ma doare plamanul stang cand tusesc. Sunt sanse mari sa ma trezesc maine cu febra sau sa fac pneumonie? Am mai avut, mentionez ca ploua destul de tare, cand am venit acasa zici ca am facut dus. Pot raci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| DralyaDary a răspuns:

Da, e mai mult ca posibil sa racesti!

| rld0 a răspuns:

Nu mai ai scapare. Singura solutie: EXORCIZAREA!