| anonim_4396 a întrebat:

Astazi faceam sex cu prietena mea si nu am idee ce s-a intamplat dar in mijlocul partidei am observat foarte mult sange pe penis si cearcafuri. Initial am crezut ca i-a venit ciclul ei, dar apoi mi-am dat seama ca de fapt sangele provenea din "ata" penisului. Nu s-a rupt, inca e atasata dar s-a subtiat si nu am idee de ce. Mentionez ca sangele s-a oprit dupa vreo 15 minute, nu am durere in acea zona si pot urina normal. Mentionez de asemenea ca nu eram virgin cand s-a intamplat asta si ca nu am simtit nimic in momentul in care s-a rupt ata. Ar trebui sa vizitez un doctor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu, ești perfect sănătos!
Cât despre "virginitate", este un detaliu destul de irelevant. Termenul de "virgin" nu li se prea atribuie masculilor, este doar o "chestie".

| Alex007007 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Ok, multumesc pentru raspuns. Intre timp am facut si un dus unde am curatat ce mai era de curatat si nu pot sa zic ca nu m-a durut, am simtit un mic disconfort. Am vrut sa specific ca nu era prima data cand faceam sex pentru ca am considerat ca daca s-a rupt trebuia sa se rupa de prima data, nu dupa ceva timp.