| Alexander109 a întrebat:

OFER FUNDĂ! Dacă am facut dragoste și fata stătea deasupra mea. când ne-am oprit era pe burta mea.Pe lângă penis mai bine zis un lichid ca sperma. Ma tem sa nu fi ieșit spermă pe parte înspre burta, Sau poate fi curs de la ea. Și când am simțit ca îmi vine am scos-o din vaginul ei.
Și atunci am observat aia ca sperma în zona penisului pe burta ma tem. După ce am terminat acea partida am verificat și nu era prezervativul spart, ma tem degeaba sau sa stau chill menționez ca cand am simțit ca îmi vine având și prez pe penis repede l-am scos din vagin asa fac mereu nu ejaculez în vaginul ei având și prezervativul pe penis orice raspuns ma ajuta mulțumesc! Ofer fundă

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De secretie vaginala ai auzit?
Ca asta este prezenta in vaginul fetei cand se excita, un mucus, care se numeste secretie vaginala!

| Willis a răspuns:

Apoi dacă ai prezervativul pus bine, nu e nevoie să o scoți afară. Termini înăuntru, protecția va fi.
O scoți dacă vrei să termini pe burta ei sau pe sânii ei, fără prezervativ.

| Obj279 a răspuns:

Este posibil sa fi fost de la ea, se numeste squirt, poti cauta pe net, si femeile ejaculeaza, mai ales cand sunt foarte excitate.
Continua ti treaba ca nu e nimic periculos daca indeplinesti conditiilehappy