| Paul73859 a întrebat:

Salut.Astazi ma spălăm pe mâini cu săpun lichid, ma grăbeam și am băut apa cu mana și cred ca am înghițit niște săpun lichid.Are ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In cel mai rau caz poti face o mica diaree dar cred ca nu este cazul.

| Paul73859 explică (pentru Salontanul):

Deci nu se întâmplă nimic rău? Am înghițit putin

| Paul73859 explică (pentru Salontanul):

Deci nu se întâmplă nimic rău? Am înghițit putin săpun lichid

| Salontanul a răspuns (pentru Paul73859):

Nu.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu ti se intampla nimic calmeaza-te laughing)

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ti se intampla nimic! Cel mai probabil mirosea mana de la sapunul lichid, ca de inghiteai sapun, ai fii vomat imediat.