| TnyBZ a întrebat:

Astazi mi-a aparut la degetul mic de la mana stanga o durere, cand m-am apasat acolo se simtea un gol in articulatie si ceva ca o vena(ca si cum ar fi lipsul din locul acela) este un pic mai sus pe os. De ce ma doare si ce naiba este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Denis_1041 a răspuns:

Cine stie cum te-ai lovit o sa iti treaca in 2-3 zile happy

| TnyBZ explică (pentru Denis_1041):

Acum am observat, cand m-am trezit de dimineata, ca am 2 oase mici crescute in sus spre piele, alea ma dor cand apas.

| Denis_1041 a răspuns:

E o deformare de calciu du-te la doctor

| TnyBZ explică:

De dimineata cand m-am trezit am vazut si doua oscioare mici crescute in sus in locul unde ma doare: http://s8.postimg.org/g1l1kkrsj/image.png Aici mi-am facut o poza, cred ca se vede.