| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Azi am consumat cu neatenție lapte cu cacao dacă știți Nesquik, după am văzut că era expirată.(Nesquik-ul)
Nu am simțit alt gust sau nu s-a văzut deloc că e expirat.
Îmi puteți spune dacă mi s-ar putea întâmpla ceva înafară de o indigestie?
Și. dacă da, ce ar trebui mai exact să fac? exceptând faptul că aș putea merge la doctor ( asta știm cu toții ).

Mulțumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Gunoi a răspuns:

Poate indigestie sau diaree sau poate nimic depinde happy

| DanielPH a răspuns:

O diaree, o indigestie, poate o toxiinfectie alimentara daca a expirat acum mult timp.
Dar ai baut putin, iti poate da niste gaze sau chiar nimic

| InnocentSίn a răspuns:

Salut! Nu patesti absolut nimic happy Bafta!