| Protegent a întrebat:

Salut, azi am fost pe la oras, si din neatentie, mi-am lovit unghia de la degetul mare al piciorului stang de o teava infipta in pamant pe care n-am vazut-o. Nu m-am impiedicat, dar m-am lovit foarte tare la unghie. Momentan nu este invinetita, dar ma doare cand incerc sa intind degetul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adeee64644235223134 a răspuns:

Da, daca nu s-a invinetit pana acum e bine, daca se invinetea aveai riscul sa iti cada

| Protegent explică (pentru Adeee64644235223134):

Imi va trece mai greu, nu?

| Adeee64644235223134 a răspuns (pentru Protegent):

Da, am patit.o si eu...dar cu performanta de a.mi pride unghia de la picior in usa?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si intrebarea care e?

| NGheorghe a răspuns (pentru darrio2007):

Întrebarea era:
Sari-i-ar ochii la "teava infipta in pământ, și care nu i-a văzut unghia de la degetul mare al piciorului stâng"!

| Protegent explică (pentru darrio2007):

Voi pati oare ceva? Imi va cadea unghia?

| darrio2007 a răspuns (pentru Protegent):

Depinde cat de tare te-ai lovit. Daca se innegreste.va cade.