| Castigatorul70 a întrebat:

Azi, pe cand imi faceam temele, eram la birou, iar cand am vrut sa ma ridic, a inceput sa mat "tina" genunchiul drept si tot persista cu aceiasi intensitate, nu ma doare doar ma "tine". Ar putea fi un tendon sau ceva mai grav? Va rog sa imi raspundeti cat mai repede si raspunsuri cat de cat concrete. Multumesc. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te grabi cu ceva grav! poate e un tendon. dar daca durerea persista si peste 2-3 zile ar trebui sa vezi un doctor.