| raul230 a întrebat:

Nu mai am coșuri dar am semne pe fata lăsate de coșuri, ce pot face sa scap de ele

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai scapat de ele?

| raul230 explică (pentru anonim_4396):

Am folosit zineryt

| SMH a răspuns (pentru anonim_4396):

Scapi de ele prin alimentatie. Fara lapte, dulciuri, chipsuri si chestii grase. Fa dus zilnic si spala-te pe fata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SMH):

Mersiwinking! Ce idioata sunt tocmai astea le-am mancat ieri sad. Trebuie sa incep sa schimb asta de acum!

| SMH a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai pentru ce. happy

| Harley18 a răspuns:

Da-le cu crema de galbenele.

| SMH a răspuns:

Semne insemnand culori ciudate? Sau gropi?
Daca sunt doar pete, ia un exfoliant.

| raul230 explică (pentru SMH):

Pete gen mov

| SMH a răspuns (pentru raul230):

Ia un exfoliant. Dar vezi ca intotdeauna poti merge la dermatologie, e gratis. Iti spun doamnele tot ce trebuie.