| MariusBoy2013 a întrebat:

Cat de sanatos este 'bicarbonatul de sodiu'(nu stiu daca am scris corect) in scopul de a avea dinti mai albi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Folosit des irita gingiile...in rest e bun cat de cat la albirea dintilor

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Este destul de bun.

| ionutss a răspuns:

Da,din cate stiu eu este bun la albirea dintilor asta daca il folosesti sa te speli pe dinti cu el. Si din cate stiu eu orice pasta de dinti are in compozitie bicarbonat.