| Floreenofficial a întrebat:

Salut! Cate intervenții chirurgicale/operații aveți? Eu am doua, dar am o investigație de făcut săptămâna viitoare și s-ar putea sa urmeze a treia sad. Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna. Din fericire, niciuna inca. Sper sa nu mai ai nici tu nevoie pe viitor!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din fericire niciuna. Da am avut piciorul rupt de 3 ori daca se pune.

| Floreenofficial explică (pentru suntserios):

Bietul de tine! Ai grija pe viitor(mai mult)cu mâinile și picioarele!

| Frank51 a răspuns:

Zero acum, una care urmează anul viitor.

| RoxanaElena007 a răspuns:

Eu am 4, dar nu contează din ce motiv... sad

| Floreenofficial explică (pentru RoxanaElena007):

Sărăcuța de tine!

| RoxanaElena007 a răspuns (pentru Floreenofficial):

E ok si atatea, totusi alte persoane au mult mai multe sau au ramas saracii de ei cu sechele... (nu spun in sens rau dar ii multumesc lui Dumnezeu ca toate astea 4 operatii m-au vindecat cand eram mica si am sansa sa fiu "normala") sad