| Almássy a întrebat:

Caut niste fete care vor sa slabeasca impreuna cu mine!
Sa impartasim pareri,idei, experiente pana ne atingem obiectivulhappy

Doritoare sa lase id-ul in privat puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Atingem? pot si eu sa te ating? puppy dog eyes. hehehehe smug

| Almássy explică (pentru JohnnyBi):

Seri?!?

| JohnnyBi a răspuns (pentru Almássy):

Hehehe, nu poate omul sa glumeasca...

| awspam a răspuns (pentru JohnnyBi):

Poate e o de aia de 60 de ani de 110kg sa ai ai placerea sa atingi atunci laughing

| JohnnyBi a răspuns (pentru awspam):

Nunu, a zis ca e fata nu mumie rolling on the floor

| awspam a răspuns (pentru JohnnyBi):

Hai sa nu glumim de o viitoare mumie laughing doar aia vrea sa ajunga nu?

| JohnnyBi a răspuns (pentru awspam):

Tu vrei neaparat sa imi strici ziua, nu?

| Almássy explică (pentru JohnnyBi):

laughingbig grin

| Loredana123 a răspuns:

Buna. Asi vrea eu am sa-ti las id.

| Loredana123 a răspuns:

Si eu caut. Mi se pare o metoda care poate da roada. Mai de mult m-am interesat de pro ana, si acestea aveau siteuri de incurajare. Asi vrea sa slabesc 12 kg si mi-ar face mare placere sa impartasim pareri si sa ne incurajam.