| AnnaAnnne a întrebat:

exista o fata pe site care vrea sa slabeasca in vacanta asta de iarna? O fata serioasa cu care sa schimb pareri in fiecare zi? Daca exista sa. Mi lase lade intrebare mesajul "Da" si sa. Mi lase pe privat id. Ul de mess

11 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, da eu happy. Iiti trimit id-ul meu pe printr-un mesaj privat.

| AnnaAnnne explică (pentru Konata):

Binehappy sa nu uiti sa mi. L trimiti

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Konata):

Da-mi-l si mie te rog!

| 95Cosmin a răspuns:

Da, si eu mi-am propus ca de acum pana la vacanta de vara sa slabesc, problema e ca sunt baiat.

| AnnaAnnne explică (pentru 95Cosmin):

No problemhappy, Dar sa nu uiti sa. Mi dai id tau pe privat

| emag a răspuns:

Si eu vreau sa slabesc in vacanta, mereu pornesc cu aceeasi hotarare, care dispare in cateva zile, scuze ca te intreb, dar cati ani ai?

| AnnaAnnne explică (pentru emag):

13,dar crede. Ma ca am o ambitie de fier:p

| emag a răspuns (pentru AnnaAnnne):

Ma bucur, succes atunci happy

| AnnaAnnne explică (pentru emag):

Merci happy

| alexandra2078 a răspuns:

In sfarsit am gasit si eu pe cineva motivat sa slabeasca ca si mine happy

| AnnaAnnne explică (pentru alexandra2078):

happy sa. Mi lasi id. Ul te rog pe privat