| Vasi32 a întrebat:

Salut
Caut un loc.in Timișoara unde as putea să-mi pun un aparat dentar, bugetul meu ar fi de 3000 lei, doar pe o arcada as pune.
Știți un loc bun?
Și credeți ca merita sa pun unul de ceramica sau unul mai invizibil fata de cel metalic?
Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AndreiWeisz a răspuns:

Sunt multi studenti la dentara in ultimul an care cauta persoane pentru diferite interventii pe bani foarte putini sau gratis. Ai incercat?

| Vasi32 explică (pentru AndreiWeisz):

Sincer mai bine as da niste bănuți, dar stiu că-i un lucru bun făcut.
Dar mulțumesc pentru sfat!