| Adrick a întrebat:

Salut, ce efecte are nivelul te testosteron ridicat, cît și pozitive, atît și negative.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Testosterul il face pe un barbat sa fie barbat. In exces duce in principal la agresivitate crescuta, devieri comportamentale, pilozitate in exces.

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Devieri de comportament, probleme ale sistemului nervos, producerea în exces duce la dereglări hormonale, până când și deces.

| KRichard a răspuns:

Du-te la sala! Pui masa musculara mult mai repede tongue