| Zzarazz a întrebat:

Salut,ce fel de ceaiuri preferati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ceaiul cu rom fara ceai.

| Adry05 a răspuns:

Menta, tei, echinaceea

| HazelEyes77 a răspuns:

Ceaiul de fructe de padure, de ghimbir cu lamaie si scortisoara si ceaiul de menta.

| FaraNume1245 a răspuns:

Ayahuasca.

| Kogaion a răspuns:

Verde, musetel, menta, ghimbir, tei, etc

| Nevroza a răspuns:

Cafea

| lilianaadelina a răspuns:

Ceaide fructe de padure, de piersici, de menta, de musetel si ceaiul verde

| NikolasXD a răspuns:

Ceai se mușețel

| ROberrt86 a răspuns:

Ceaiul de menta
Consumul regulat al acestui ceai diminueaza problemele biliare si micsoreaza calculii biliari, ajuta la intarirea sistemului imunitar si reducerea aparitiei infectiilor in organism si prevenirea gripei, circulatia sanguina este imbunatatita.
El mai ajuta si la slabit