| dendendenis a întrebat:

Ce sa fac ca sa transpir abundent? Va rog ajutati-ma, chiar vreau sa transpir,! Dau funda. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Mult sport.
sportul te va face sa transpiri foarte mult, alergarile in special

| SimonaCristina a răspuns:

Ceaiul de soc te va face sa transpiri garantat. E verificat pe propria piele! funda?

| xAudCulorix a răspuns:

Bei multe lichide si faci efort la caldura.
Ps. Daca folosesti antiperspirante sa renunti la ele.

| dendendenis explică:

Fac sport dar nu transpir deloc, asta e problema!

| dfgvhj a răspuns:

Pai poti sa faci sport sau sa stai undeva unde este cald si sa te imbraci mai gros.