| bogdan12321132231 a întrebat:

ce se intampla daca fumez un joint cu iarba?
Ma va afecta? Vreau mai multe detalii in caz de ceva

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

O sa te simti bine, in principiu. Depinde si de personalitate si de toleranta naturala a organismului la stimuli de genul asta. Desigur ca depinde si de iarba. Daca pui mina pe niste marfa indiana de calitate...winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

Sau va cadea lat.

Cantaresc de doua ori cat el sau chiar de trei ori si o tigara de genul ma da gata...

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca e iarba indiana de-aia buna, te cam da gata. happy
Ideal ar fi sa aiba pe cineva cunoscator cu el care sa ii bage dozajul optim pentru un incepator. Ce discutam noi aici? Despre ceaiul de menta, corect? Sa nu ne ia organu' la ochi. tongue

| bogdan12321132231 explică (pentru anonim_4396):

Am 74kg, nu cred ca ai 200kg, depinde ce am inteles ca e destul de riscant in sensul ca poti deveni dependent in cativa anii

| bogdan12321132231 explică (pentru KodrutZ):

Partea proasta e ca nu poti conduce masina timp de o luna, tc-ul ramane timp o luna in sange si risti sa ti ia permisu sau sa te bage la bulau in caz ca iti baga o proba de thc

| anonim_4396 a răspuns (pentru bogdan12321132231):

Credeam ca esti mai mic.

Am 128. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

E lasa ca atata timp cat e pentru consumul propriu din an in paste nu are nimic.
Poate sa ia ca nu au dovezi.

Doar nu suntem EL Chapooooo

9 răspunsuri:
| CinVasileeee a răspuns:

Lasate de treaba asta, dauneaza rau de tot sanatati!