| Mark2012012 a întrebat:

Ce stiti despre pastilele de slabit Anastasia Valter Shape. Isi merita banii sau nu merita sa cumpar aceste pastile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Danny1212 a răspuns:

Le folosesc de 3 luni si nu vad efectul! Nu le procura!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Iti distrugi ficatul. Fa sport, e gratis si sanatos.

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Ce-ar fi sa nu mai bagam atatea pastile in noi pentru orice? E greu sa tinem un regim (care in general consta in a nu mai manca atatea prostii) sau sa facem putina miscare? Sau pana la urma sa ne iubim asa cum suntem? Merita sa ai o inima si un corp sanatos, nu umplut cu pastile si slabit prin dereglarea unor functii biologice. Sper sa nu-mi fi considerat comentariul ca fiind unul cu intentii răutăcioase. O zi frumoasa.

| TonySchwann a răspuns:

Nu merita. Pastilele de slabit au efecte secundare grave, cum ar fi, umflarea muschilor, mai ceva ca in procesul de contractie. La femei, pastilele de slabit au ca efect secundar pilozitati faciale, axiale cat si corporale.