| Petrica1005 a întrebat:

Buna, chiar nimeni nu a incercat pastilele Shape Anastasia Valter? As dori sa stiu neavand prospect cate pastile se ia 1 -2 pe zi si daca are efecte secundare.

4 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

N-am cautat pe net sa vad ce si cum dar dupa nume sunt alea de le facea publicitate oana radu, nu? Hai sa-ti zic ceva NU exista pastile, injectii, ceaiuri care te slabesc. Exista alimentatie si anume deficit caloric sau operatie de micsorare a stomacului.

| Petrica1005 explică (pentru DovleacTurbat):

Da sunt de aceiasi parere multumesc insa as fi vrut sa ma incurajazez merci

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Petrica1005):

Incurajezi cu ce? Cu vise? Cu sperante false? Cu propia sanatate? Iti pot face rau. Daca exista asa ceva nu mai erau oameni obezi pe Pamantul asta, e logic nu?

| cyupaku a răspuns:

Daca nu ai prospect cum le iei? pot fi si expirate!