| Crysty1996 a întrebat:

Ce sunt chisturile la rinichi si cum se pot trata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Totul despre chisturile renale :http://www.eva.ro/......3814.html.

1 răspuns:
| MyhaXMaya a răspuns:

Buna! Si eu am un chist pe rinichiul stang, am fost la foarte multi medici din Bucuresti si nu se pot trata, pentru a scapa de chisturi trebuie sa te operezi doar daca te incomodeaza sau te doare, daca nu te doare lasa-l asa probabil il ai din nastere, eu m-am hotarat sa-l las asa.