| sica2 a întrebat:

Salut celor de pe TPU am sa va intreb ceva putin mai rusinos la scoala un coleg mi-a aratat penisul lui si am vazut ca avea pielita aia data la o parte si i se vedea capul penisului dezvelit de tot si nu il durea ca din cuiriozitate am vorbit cu el de la baiat la baiat si mi-a zis ca nu-l doare deloc si asa sta el, eu acum va intreb pe voi la al meu nu-i asa daca ating penisul ma ustura rau dar sa fie asa mereu in chiloti ma jeneaza rau? oare de ce mie mi se intampla si pe el nu-l doare deloc? si as vrea sa va mai intreb cu igiena asta nu poate sa te afecteze daca il ai mereu desfacut adica nu intra scame ceva acolo pe el sau nu se irita penisul repede? va rog sa imi raspundeti si mie la intrebari va rog frumos ca sunt nedumerit rau de tot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E totul ok, nu ai de ce sa-ti faci griji. Ca sa intelegi mai bine ce se petrece cu penisul prietenului tau, citeste aici: http://www.clopotel.ro/......ti-95.html

Bafta!

| ghemarius09 a răspuns:

E totul ok, nu ai de ce sa-ti faci griji. Ca sa intelegi mai bine ce se petrece cu penisul prietenului tau, citeste aici: http://www.clopotel.ro/......ti-95.html