| sica2 a întrebat:

Salut celor de pe TPU pe penisul meu a parut acum 4 ani aceste pete, puncte de grasime albe si se vede inauntrul penisului chiar pe langa venele penisului meu, nu stiu cum sa va explic dar arata cam asa ceva http://en.wikipedia.org/wiki/Fordyce"s_spot can linkul dat dar sunt albe si sunt chiar langa vene nu ma doare, nu ma sicaneaza doar ca nu stiu de ce sunt acolo parca imi strange venele si nu mai lasa sa mai creasca asa mi se pare mie pentru ca sunt subtire venele acelea, este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Mergi la un medic sau ginecolog!

| DurexBun a răspuns:

Du-te la ginecolog sau la medictongue