| Gicalaur a întrebat:

Salut! Cine sa mai confruntat cu problema respirației urat mirositoare? Am nevoie de un sfat cum as putea scăpa si eu de această mică mare problemă, precizez ca respiratia nu se schimba nici dupa ce ma spăl pe dinți, as crede că este ceva de la stomac. Ce imi recomandați sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la un medic gastro-enterolog, sa te consulte!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La medic.

| Frank51 a răspuns:

Placă bacteriană, posibil sub gingival.

| Catalin77945 a răspuns:

Vezi sa nu ai vreo infectie la vreo masea sau la vreun dinte