| BaiatulTimid16 a întrebat:

Am si eu o problema cu respiratia, cu toate ca ma spăl pe dinți si mai mestec si guma tot am o respirație urat mirositoare, ce sfaturi îmi dati sau ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Fa-ti un cntrol la dentist, poate ai carie, daca nu, e posibil ca problema sa vina de la stomac

| aXy99 a răspuns:

E posibil sa ai o infectie, o vizita la doctor nu ar strica.