| fetita97 a întrebat:

Salut, credeti ca e de ajuns pentru a slabi in 3 luni 15 kg, sa alerg in fiecare zi vreo jum de ora am si antrenamente 1 ora jum, fara paine doar dimineata 1-2 felii, fara dulciuri... fac asa de 9 zile am slabit 3 kg, daca as incepe sa sar coarda as slabi mai repede?(sunt fata)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| carlacarolina a răspuns:

Daca ai vointa sigur poti! nu manca grasimi,prajeli, dulciuri, paine si nu manca dupa ora 18.si fa sport! ai sa dai jos kg in plus cu siguranta.

1 răspuns:
| inana a răspuns:

Sall eu am 13 ani n-am probleme cu grasimea casunt catun scelet si nu pot pune pe mine dar ma pricep la diete.Iti pot face chiar si tie! Eu iti propun sainlocuiesti cele doua felii de paine cu felii de orezexpandat sunt bune ieftine si le gasesti laorice magazin alimentar.Iti mai spun nistesecrete:
consuma multe legume si fructe in special mere si mananca la ore fixe deoarece e mai sanatos. Dacasari si coarda va fi mai bine.Catmai mult sport mancare sanatoasa fara dulciuri si grasimi vegetale hidrogenate adica margarina deoarece e cancerigena.succes!